Ronie

Jaké se vám vybaví písničky, když si vzpomenete na klasickou rockovou zábavu? :)

Každá kapela hraje sice něco jiného, ale jaké jsou pro vás také ty typické zábavové písničky? :)

Odpovědi
ten který je

Na zábavách jsem ani moc repertoár zábavových kapel nevnímal,většinou nestály za nic.Písničky byly ve většině případů předělávky anglosaských kapel.Ale byla tam legrace,pěkné slečny a občas kvůli nim i nějaká ta mela.:-)
My pražáci jsme to na vesnicích neměli moc lehké.:-D
Doplňuji:
Pamatuji si kapelu Brutus u kterých hrál takový klávesák podobný Samu Hawkinsovi z filmů o Vinetuovi.:-)

partep12345

Poslouchám pop :) — Happy, Summer, Burn, … :)

01Ricco

Těch písniček jsou mraky, některé převzaté, jiné vlastní tvorba. Kvalita různá já strašně rád vzpomínám na cokoliv od vodovodů.
Jo a ten človíček z Brutusů se jmenuje Saša Plecka.

Zdroj: http://www.vo­dovodmuzika.cz/

NikkiHeat

Staří dobří Keksáci, Citroni nebo Arakain.....a spoustu jiných…to byly zábavy

klumprt

Poprava blond holky, Sweet Home Alabama, Paralet …