Jenda113

Jaké/které rádio posloucháte nejvíce?

Nejlepší odpověď
Kepler

jiné rádio

Z českých rádií neposlouchám žádné, ze světových internetových spoustu. Vybírám si podle žánru.

Další odpovědi
briketka10

jiné rádio

Internetové http://www.we­bradio.de/anten­ne-bayern/chillout
rádio Beat, Vltava, Hitrádio Magic.

cochee

jiné rádio

Beat, Čas rock.

Drap

jiné rádio

Poslouchám radio velmi málo. Jen vyjímečně a to stanice které náhodou zaslechnu, nebo pořad který chci slyšet. Nemám oblíbených stanic.

ivzez

jiné rádio

Vltava, Classic Praha

dr.luha

jiné rádio

Většinou protistátní štvavé vysílače placené Putinem.

jepik

jiné rádio

Čro – Karlovy Vary

kefud

Frekvence 1

klob1

jiné rádio

Jak, kdy. Nejvíce ČRO Dvojka(Praha), pak Beat, (ještě většinou internetová dle nálady), pak už různě,OK(Blaník), ale ty další, to už by asi muselo být.

Lamalam

jiné rádio

GM

jiné rádio

Poslouchám Radio Beat, občas se ještě vrátím ke Krokodýlu nebo k Vysočině.

Aaron

jiné rádio

Poslouchám spíš fiktivní rádia z herní série Grand Theft Auto. Krom španělských každý téměř, hlavně talk radia jsou výborné parodie na vše možný, ale člověk musí umět dobře anglicky.
Myslim si, že Radio X kde hrajou rock/metal/grunge, nebo Emotion s popovou hudbou z 80's jsou super.

brazdarom19

Já mám hodně rád Frekvenci. Tam hrajou dobou hudbu a zároveň se člověk i něco dozví. Teď v posledních týdnech ale neposlouchám rádio žádné. Většinou poslouchám jen v autě a právě v autě se mi teď autorádio rozbilo a nehraje. Snažil jsem se zjistit čím to je a zapojené je to správně, takže je asi problém někde v samotném rádiu. Nakonec jsem si tedy z https://www.2din­.cz/ objednal jiné a teď čekám než mi dorazí.