Avatar uživatele
leporela22

Jaké potvrzení potřebuji na přezkoušení splnění podmínek vyhlášky č. 50/1978?

Dobrý den brzo půjdu na přezkoušení vyhlášky č. 50 a je to moje první přezkoušení, tak bych se rád zeptal, vím, že potřebuji potvrzení od lékaře. Co nevím, je, jestli bude stačit výpis ze zdravotní složky, což jsou obecné informace. Anebo nejdřív budu muset objednat přezkoušení a potom mě teprve pošlou nějaký formulář a ten si nechám jenom potvrdit? Nikde jsem se toto nedočetl. Pokud víte, budu rád, když mi poradíte.

Zajímavá 0 před 2560 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Našla jsem toto: http://diskuse­.elektrika.cz/in­dex.php?topic=26461­.0

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Pokud si dobře vzpomínám, tak při každém přihlášení ke školení a přezkoušení mi dotyčné školící středisko vydalo přihlášku, ne které bylo nutno nechat si potvrdit zdravotní způsobilost od obvodního lékaře a rovněž potvrdit léta elektrotechnické praxe na konkrétním zařízení (NN, VN, „výbušná zařízení“, projektování el.zařízení), což má důležitý vliv na možnost získání konkrétní kvalifikace dle paragrafů 4–10. Toto vystaví zaměstnavatel, dle skutečnosti, k datu přezkoušení.
Nejlépe-obrať se na konkrétní školící středisko, kde budeš školení a přezkoušení absolvovat.
Jinak by bylo možno určitě požádat i lékaře o vydání předem samostatného potvrzení, ale takto to bylo řešeno u mého školícího střediska a po dobu mých přezkušování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

To není žádný problém. Praktický lékař má k různým profesním potvrzením připravený formulář, který vyplní a s ním se jde ke zkoušce. Žádný výpis z dokumentace se nedělá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek