EliškaG

Jaké ochranné sklo na IPhone 14 pro max?

Jaký je nejlepší ochranné sklo na IPHONE 14 pro max? je dobré si to nechat jen vyříznout s fólie v Datartu a nebo je lepší koupit přímo sklo a případně jaké doporučujete, jaké máte zkušenosti atd… Děkuji

Odpovědi
elkon

Když jsem kupoval můj nynější telefon (bylo to ve značkové prodejně), chtěl jsem nalepit ochranné sklo. Prodavač mě to rozmluvil zajímavým způsobem. Vytáhl z kapsy svůj telefon a několikrát udeřil displejem o hranu stolu. Tak jsem zjistil, že existuje také něco jiného, než ochranné sklo, které jsem do té doby vždy používal (které ale větší ránu často nepřežilo). Moje volba pak byla jasná. Bez ohledu na značku telefonu je nejlepší gelová ochrana, kterou nalepí přímo u prodejce na míru telefonu. Mám ji už několik let a je super.