Jaké nemoci může pes (stene) chytnout od lidí?

může od nás chytnout i střevní chřipku, právě ji má celá rodina, tak máme strach, aby se od nás naše malé štěňátko nenakazilo?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podívej Te se sem:

Zdroj: http://www.cz-pes.cz/literatura-veterina-nemoci.php

Další odpovědi
anonym

Může.Raději vynechejte teď mazlení,může se dát psům jako prevence vitamin C,je to podle váhy,zavolejte si o radu na nejbližší veterinu,máte miminko,tak aby se mu neuškodilo,rádi vám dotaz zodpoví.