Banshee

Jaké mléko je nejzdravější?

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si starší odpovědi

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=+ml%C3%A9ko&sa=Vyh­ledat
Doplňuji:
Dovíte se, zda je mléko zdravé, nebo škodlivé.

Další odpovědi
beer

Samozřejmě mléko přímo od krávy, nebo prodávané v automatech jako Čerstvé mléko.
Pozor ale, pod pojmem Čerstvé mléko můžeme najít i výrobek v regálech obchodů – tak toto rozhodně ne!

Babe

Čerstvé.

Drap: určitě ale záleží, co ta matka konzumuje

SeptikB

Existují názory, že savci by měli pít jenom mléko svého druhu – tudíž pro člověka je to mateřské mléko. Zatím se ale nikomu nepodařilo prokázat nežádoucí účinky např. kravského mléka pro člověka, přestože na to lidé měli několik stovek, ba i tisíců let 😉

terry

Čerstvé.
Třeba v mlékomatech je moc dobré.

BELA81

Čerstvé a nejen od krávy.I kozí je dobré ale je ho málo a těžko se schání.

Drap

mateřské