Dochy

Jaké máte zkušenosti s termostatickými vodovodními bateriemi?

Rád bych znal vaše zkušenosti termostatickými bateriemi. Rád bych vybral něco nového do vany „u babičky“, přeci jen komfort je někde jinde, než dětem furt štelovat teplotu na klasické baterii… Vzhledem k délce trubek a dalším odběrným místům v domě to zkrátka chce změnu. Máme doma Aquamat a docela funguje, záruka 7 let (ale s podmínkami) životnost dle zkušenosti delší. Odezva na změny podmínek (jako třeba naschvály u sousedního kohoutku) tak do 0,5 sekundy. Co se mi moc nelíbí je přepínač vana/sprcha:

  1. plastové vedení „čudlíku“ pro aretaci (zvednout a pootočit) – kdo to nezná zabere a ten plast se brzo vyběhá.
  2. i když je novej, tak stejně při nižším průtoku propouští i do vany. Ale to jsou asi jediné výtky. Tak jaké zkušenosti máte vy? Uvítám zkušenosti jak s touto značkou, tak s jinými (ale víc mně zajímají ty alternativy). Dík.

Odpovědi
GM

Zkušenosti mám jenom dobré. Ušetří se dost vody, která by se při sprchování vyplýtvala při ladění teploty. Taky nechápu, proč pro podniky.

Postmaster

To má smysl jenom pro podniky platí zde pravidlo čím složitější tím více je s tím problémů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

Dochy

Postmaster: Tak to zní jako názor, nikoli jako zkušenost. Já mám zkušenost a to vcelku dobrou. S klasickou baterií je to s potížema podobné a komfort nesrovnatelný. Je pár situací, kdy bych upřednostnil klasický kohoutek před směšovací baterií, ale nevím o žádné kde bych upřednostnil klasickou směšovací baterii před termostatickou (kromě ceny).
Trochu jsem nepochopil smysl „má smysl jen pro podniky“