Dochy

Jak a zda přetěsnit termostatickou baterii aquamat?

Máte někdo zkušenosti? Baterie cca 3 roky stará kape kolem ovladače teploty. Občas ji to chytne a kape, po čase zas přestane. Jde to rozebrat a utěsnit, nebo budu muset koupit novou? (Přeci jen zadarmo to není ☹ )
Pokud je to důležité, jde mi v tomto případě o dřezovou…

Odpovědi
mosoj

Většinou to rozebrat jde, ale musí se vědět kam zmáčknou za co zatáhnout či co odloupnout. Většinou se vyloupne nějaký plastový čudlík , třeba označení teplá – studená a pod ním bývá šroub.U těchto baterií stačí obyčejně dotáhnout ucpávku, dokonce jsou v prodeji i náhradní keramické vložky.
Víc ti asi nikdo neporadí.