Avatar uživatele
IvkaH

Jaké máte zkušenosti s těmi dietami, co jsou k dostání na internetu?

Zajímavá 0 před 855 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Podle toho co slyším od různých lidí, jsou to jen bezedné kasičky na peníze důvěřivých lidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Diety nemají smysl, pokud se poté po několika měsících vrátíte ke své původní stravě. Důležité je jíst normální stravu neustále.
Mimochodem, u nás slovo dieta představuje nějaký krátkodobý zvláštní stravovací režim, v angličtině slovo diet představuje celoživotní stravovací návyk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Millisek

Záleží jestli máš pevnou vůli a jestli víš co chceš. Sama s takovou dietou zkušenost mám a vím, že se to vyplatí. Mně osobně to změnilo život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vercule

Loni jsem pomocí ketofit zhubla krásných 14 kilo takže za mě palce nahoru a doporučuju ;) když se koukneš, tak mají na výběr z více režimů, tak se podívej jestli by ti nějaký nevyhovoval jestli máš v plánu něco takového vyzkoušet www.ketofit.cz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Já jsem si koupila dietu ketofit. Jako na trhu jejich fakt hodně, ale já jsem zvolila tuto dietu, protože v porodvnání s ostatními dietami obsahuje nejméně sacharidů. Už to je indiciie k tomu, že bude fungovat. A funguje. A to, jak šla kila dolů, to mě opravdu motivovalo :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jak dlouho dietu držíš? Nebo už jsi po procesu? Kolik jsi shodila? A jak si váhu udržuješ?

Avatar uživatele
TominkaFuky

Když jsem se dívala na nabídku ketodiet, tak jsem se dívala na složení a pro ketofit jsem se taky rozhodla právě díky tomu, že obsahuje nejméně sacharidů. A díky tomu se s ní hubne opravdu rychle. A to je přesně to, co jsem od diety vyžadovala. A moje očekávání se naplnila.

Avatar uživatele
Cizecek.M

A jak jsi na tom po dietě? Vrátila si se k původnímu jídelníčku? Nebo jsi zůstala na nějaké upravené stravě?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Holky, u proteinových diet je obecně doporučeno užívat i vitamíny, které jsou pro oranismus důležité. Jaké vitamíny berete při této dietě?

Avatar uživatele
Derrynka

Jako myslíš u diety ketofit? :) Tam nemusíš užívat žádné vitamíny :) Ta dieta je všechny obsahuje.

Avatar uživatele
IvkaH

Vercule: Páni, tak to je hodně vysoké číslo ! Už jsem se na ni dívala akorát mám trochu obavy z těch jídel. Jak jsou na tom chuťově ?

Avatar uživatele
Vercule

Mně ta jídla chutnala moc. Neměla jsem s žádným jídlem problém. Pokud si nejseš jistá, tak mají i balíček, kde mají od každého něco, aby si měla možnost je vyzkoušet.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví