IvkaH

Jaké máte zkušenosti s těmi dietami, co jsou k dostání na internetu?

Odpovědi
elkon

Podle toho co slyším od různých lidí, jsou to jen bezedné kasičky na peníze důvěřivých lidí.

JežíšKristus

Diety nemají smysl, pokud se poté po několika měsících vrátíte ke své původní stravě. Důležité je jíst normální stravu neustále.
Mimochodem, u nás slovo dieta představuje nějaký krátkodobý zvláštní stravovací režim, v angličtině slovo diet představuje celoživotní stravovací návyk.

Millisek

Záleží jestli máš pevnou vůli a jestli víš co chceš. Sama s takovou dietou zkušenost mám a vím, že se to vyplatí. Mně osobně to změnilo život.

Vercule

Loni jsem pomocí ketofit zhubla krásných 14 kilo takže za mě palce nahoru a doporučuju ;) když se koukneš, tak mají na výběr z více režimů, tak se podívej jestli by ti nějaký nevyhovoval jestli máš v plánu něco takového vyzkoušet www.ketofit.cz.

Vikki.vivi

Já jsem si koupila dietu ketofit. Jako na trhu jejich fakt hodně, ale já jsem zvolila tuto dietu, protože v porodvnání s ostatními dietami obsahuje nejméně sacharidů. Už to je indiciie k tomu, že bude fungovat. A funguje. A to, jak šla kila dolů, to mě opravdu motivovalo :)

Cizecek.M

Jak dlouho dietu držíš? Nebo už jsi po procesu? Kolik jsi shodila? A jak si váhu udržuješ?

TominkaFuky

Když jsem se dívala na nabídku ketodiet, tak jsem se dívala na složení a pro ketofit jsem se taky rozhodla právě díky tomu, že obsahuje nejméně sacharidů. A díky tomu se s ní hubne opravdu rychle. A to je přesně to, co jsem od diety vyžadovala. A moje očekávání se naplnila.

Cizecek.M

A jak jsi na tom po dietě? Vrátila si se k původnímu jídelníčku? Nebo jsi zůstala na nějaké upravené stravě?

KaraskovaAl

Holky, u proteinových diet je obecně doporučeno užívat i vitamíny, které jsou pro oranismus důležité. Jaké vitamíny berete při této dietě?

Derrynka

Jako myslíš u diety ketofit? :) Tam nemusíš užívat žádné vitamíny :) Ta dieta je všechny obsahuje.

IvkaH

Vercule: Páni, tak to je hodně vysoké číslo ! Už jsem se na ni dívala akorát mám trochu obavy z těch jídel. Jak jsou na tom chuťově ?

Vercule

Mně ta jídla chutnala moc. Neměla jsem s žádným jídlem problém. Pokud si nejseš jistá, tak mají i balíček, kde mají od každého něco, aby si měla možnost je vyzkoušet.