Andie98

Jaké máte zkušenosti s mobilem Nokia Lumia 610? Prosím doporučíte mi nějaký takový mobil do 4 tisíc?

Odpovědi
Orange

V dané cenové kategorii je podle mě Windows Phone super volba, pokud nejsi extra náročný uživatel.

belgik

Mel jsem 810 a nic moc.. Jakmile trosku zaplnis pamet seka se.. Zkus Sony xperia Tipo. Pred tydnem jsem ho koupil pritelkyni a kdyz k nemu neni prirostla ona, tak vetsinou ja.. :) Za 3500 vybornej tel.

Bedy

Já mám telefon Nokia Lumia 800 a to je opravdu fajnovej mobil.
Nokia Lumia 610 je výborná volba pro běžné uživatele nicméně bych radši šel o kategorii výš na Nokii Lumii 710, protože tam máte integrovnaý Skype. Do 610 nejde, protože není tak výkonná.

Tu 610 seženete do 4000Kč v internetových obchodech, i těch solidních (mobilium.cz, mobilplanet.cz, …). Ta Nokia Lumia 710 není o moc dražší, do 5000Kč seženete v pohodě i v solidních internetových obchodech.

Jinak Nokie jsou opravdu asi nejlepší mobily, mám s ními výborné zkušenosti.

Zmiňovaný Sony Xperia Tipo taky není špatná volba, ale displej nemá tak velké rozlišení, tkaže na prohlížení internetu či obrázků to není úplně ono, foťák má lepší na Lumia 610, výdrž baterky má zase Lumia 610 větší a i výbava je u Lumie 610 bohatší – například Skydrive o velikosti 25GB zdarma, plnohodnotná offline GPS navigace na doživotí zdarma s kvalitními mapovými podklady, plnohodnotný office v ceně.
Xperia Tipo má akorát víc paměti RAm a můžete si tam vložit paměťovku. No a má Android, což může být výhoda i nevýhoda. Výhoda v tom, že je pro něj víc apliakcí, než pro Windows Phone, ale nevýhoda je zase v tom, že v oficiálním obchodě aliakcí byly několikrát falešné aplikace, které se na první pohled tvářily legitimě, pro Android dnes a denně vznikají nové a nové viry, takže jsou tam zas tato rizika. A brzdit si mobil antivirem by se mi taky zrovnamoc nechtělo.
Windows Phone s klasickým Windows má snad společný jen název a vzhled Mtero, jinak je to úplně něco jiného.. Aplikací je por něj dost, viry prakticky neexistují, obchod je kontrolován – nehrozí nebezepčí falešných nebezepčných aplikací.

Pokud by na Vás Nokia Lumia 610 byla drahá, doporučím telefon Nokia 603 nebo Nokia 500.