everyday

Jaké máte zkušenosti s jeslemi? Přemýšlím, kam dát malého, a nemám žádnou mamku v okolí, které bych se mohla zeptat, tak

Zkušenosti s jeslemi
Doplňuji:
*Trochu jsem to popletla – tak ještě jednou – jaké jsou vaše zkušenosti s jeslemi? Ideálně pražskými? Nemám ve svém okolí moc lidí, na které se obrátit, tak se raději obracím na vás. Raději se budu řídit zkušenostmi lidí než PR články :) Díky moc.

Odpovědi
Hulka

Neporadím z vlastní zkušenosti, ale zkuste třeba nějaká fora, kde se sdružují maminky, např. http://www.mo­drykonik.cz/fo­rum/ma-1-az-3-roky/jesle-jak-se-v-nich-adaptovaly-vase-deti/.

Elenkaelenko

Ahoj.
Jo, tak s jeslemi mám zkušenosti celkem špatné a dvakrát jsme museli měnit… Už jsem přemýšlela, že zůstanu doma, ale nakonec jsem narazila na ProJesle a zkusila to tam – a do třetice to bylo opravdu všeho dobrého. My jsme z Ďáblic, takže malý chodí sem: http://www.pro­jesle.cz/v-budysinske/ a je spokojený, a já taky, ale mají více poboček, takže stačí kouknout po netu, co všechno nabízejí.