Avatar uživatele
anonym

Jaké máte zkušenosti s golfem?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Malvína před 2099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já mám zkušenosti vynikající, ale jen s minigolfem. Kdysi v lázních jsem uměl všechny dráhy na „eso“. Kromě jedné, která se na eso z principu zahrát nedala. Velmi povznášející sport! 🙂 Jo, a to autíčko od VW je taky prima.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Bohužel žádné. Letos jsem se chtěla vydat na pořádnej golfovej vodvaz. Padlo to. Snad příští sezonu! 🙂

No vida… Na minigolf bych zapomněla! 🙂 V něm jsem vždycky válela, hlavně na dovolené v Chorvatsku mě od něj rodina nemohla odtrhnout! 🙂

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Téměř žádné. Hrál jsem golf pouze jednou, a to s mamkou. Hráli jsme ho v Brně.

Pokud jde ale o PC hru Golf, tak ta mi jde výborně. Svého otce v počítačovém golfu téměř vždy porazím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Tak já zkušenost určitou mám, hlavně tu, že když se mne někdo zeptá, jestli hraji golf, nemám odpovídat – ne, ale můžeme to zkusit 😁.

Na to, abyste se dostali na normální hřiště musíte, laicky řečeno, nejprve splnit určité dovedností minimum a znát nějakou teorii, mít výbavu, no a v neposlední řadě to není úplně levná záležitost. Jsou sice hřiště, kde Vás pustí „jen tak“, ale tam to zase jaksi nemá úroveň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

špatné. Ovládám tu „polovinu“, která odpovídá minigolfu. Takový ten švih který odpálí míček několik set metrů je mi dosud utajen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek