Jaké máte zkušenosti s golfem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já mám zkušenosti vynikající, ale jen s minigolfem. Kdysi v lázních jsem uměl všechny dráhy na „eso“. Kromě jedné, která se na eso z principu zahrát nedala. Velmi povznášející sport! 🙂 Jo, a to autíčko od VW je taky prima.

Další odpovědi
Malvína

Bohužel žádné. Letos jsem se chtěla vydat na pořádnej golfovej vodvaz. Padlo to. Snad příští sezonu! 🙂

No vida… Na minigolf bych zapomněla! 🙂 V něm jsem vždycky válela, hlavně na dovolené v Chorvatsku mě od něj rodina nemohla odtrhnout! 🙂

Rokio

Téměř žádné. Hrál jsem golf pouze jednou, a to s mamkou. Hráli jsme ho v Brně.

Pokud jde ale o PC hru Golf, tak ta mi jde výborně. Svého otce v počítačovém golfu téměř vždy porazím.

autacek

Tak já zkušenost určitou mám, hlavně tu, že když se mne někdo zeptá, jestli hraji golf, nemám odpovídat – ne, ale můžeme to zkusit 😁.

Na to, abyste se dostali na normální hřiště musíte, laicky řečeno, nejprve splnit určité dovedností minimum a znát nějakou teorii, mít výbavu, no a v neposlední řadě to není úplně levná záležitost. Jsou sice hřiště, kde Vás pustí „jen tak“, ale tam to zase jaksi nemá úroveň.

Arne1

špatné. Ovládám tu „polovinu“, která odpovídá minigolfu. Takový ten švih který odpálí míček několik set metrů je mi dosud utajen.