Lgee

Jaké máte predsevzetu

Nejlepší odpověď
Rokio

  1. Nepřekročit hmotnost 100 kg.
  2. Mít 0,1 BTC, nebo více.
  3. Dosáhnout finančního majetku 800.000 Kč, nebo více.
  4. Stát se dobrým vůdcem klanu ve hře s upírskou tématikou.
  5. Vydržet v zaměstnání další rok a být nemocný maximálně 5 dní v roce.

Další odpovědi
hapiky

Pokud je po silvestrovsku předsevzeta předsevzetí, tak to mě zrovna mocká neinspiruje. Sekat dobrotu hodlám až když mě poteče do bot.
Ovšem přát si něco, to je něco jiného. Přeji si, aby nebyla válka a nemoci. Ty další potřebné věci, s těmi se lidstvo vždy úspěšně popralo a zvítězilo.

jirka F

1. Pokračovat dál v experimentech sám na sobě(subliminal hypnosis,binaural hypnosis…atd.)
2.Vést dále řádný život.
3. Zlepšit si psychické zdraví.
4.Dosáhnout stříbra na těchto stránkách.

zjentek

Já chci lováče/chechtáky aby si ke mě našly cestu samy.

paul1

Předsevzetí? Už si nedávám, skoro nikdy jsem j nedodržel.