majki636

Jaké máte doma kontaktní grily? Zajímá mě značka a spokojenost.

Odpovědi
ivzez

Jaký? Kvalitní.

Na značku je potřeba se zeptat jinak.

Retrotrika

Již roky mám doma kontaktní gril neznámé značky – běžný, normálně z elektra. Používám jej ke své spokojenosti. Kontaktní gril je tak jednoduché zařízení, že na něm v podstatě není co zkazit. Důležitá je spíše správná údržba, aby nedocházelo k poškození či poškrábání teflonových destiček. Stejně tak ihned po grilování je vhodné gril očistit vlhkou houbičkou.

Zdroj: https://ugriluj­te.cz