pukula

Jaké lístky koupit?

Dobrý den,
Můj přítel má za měsíc narozeniny, je to fotbalista a fotbal miluje každým coulem. Jeho oblíbený tým je Sparta, chtěla bych mu koupit lístky na jedno z utkání, ale já se ve fotbale vůbec nevyznám a tak bych chtěla poprosit o radu, na jaký zápas koupit lístky, které sedadla a kde se dají koupit.
Moc děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Weirdquestio

Lístky sedm dají koupit pres internet nebo na stadionu.

Myslím si že by nebylo špatné koupit lístek na přátelské utkání proti Dynamu Kyjev, Kaiserslauternu nebo Blackburnu,jedná se o známé týmy které v minulosti vyhrály šampionát své země.

Zdroj: http://www.spar­ta.cz/srv/www/­cs/football/mat­ch/viewNextMat­ches.do