majki636

Jaké koupit postroje pro stafordšírského bulteriéra?

Odpovědi
Drap

Podle toho jaké a za jakým účelem potřebuješ. Jiný je postroj pro vedení, jiný pro stopování, jiný záchranářský, jiný pro tahání, jiný pro nošneí. Nejdříve si musíš ujasnit co chceš, a potom se poradit někde ve zverimexu nebo se zkušeným chovatelem.

PetaKo

Já mám staforda a koupila jsem pro něj tady tento postroj. Je polstrovaný, takže když hodně táhne tak ho to pod nohama nedře www.happytail­s.cz/obojky-postroje-voditka/postroj-hurtta-weekend-warrior-eco-sipkovy