Alenacap45

Jaké konzervy kupujete vašim kočkám? poradte mi prosim nějaké kvalitní za dobrou cenu na citlivé zažívání

Odpovědi
da ny

Žádné.
Jen kapsičky (4 druhy v krabici) a granule. Kapsičku podle hmotnosti na 2×.
V misce stále granule, voda.
Kočka si někdy vybere sama, co vůbec zbaští, pokud jí nějaké maso nedělá potíže..
Někdy i: https://www.bi­tiba.cz/shop/krm­ivo_pro_kocky/kon­zervy_pro_koc­ky/catessy/kap­sicky/807211?va­riantid=807211­.1
Načtěte si složení. Kapsičky junior nebo od 1 roku.
Někteří domácí mazlíci (kočky a psi) nesnesou kuřecí maso (projímá).

Bettka66

Já kupuju značku Marp – kočce chutnají, navíc mají výborné složení a jsou cenově přijatelné

DomcaJe

my dáváme louie, jsou složením topka, mají vysoký podíl masa

Cizecek.M

ahoj my kupujeme louie jsou složením tak vyvážené, že už nemusíš dávat granulky, jsou bez obilovin a mají 95%masa , takže přirozená strava

Oto Beran

musim souhlasit, náše kočka měla zažívací potíže a co jsme přešli na tyhle konzervy, tak se ji ten žaludek zklidnil