Damiana

Jaké jste rychlonožky?

Jste spíš hlemýžď nebo gepard? Já zjistila, že chodím přirozeně docela rychle (i na vysokých kramlecích!). Když vedle mne někdo jde, často mě záměrně, s jazykem na vestě zpomaluje. Můj muž je také spíš Road Runner, ačkoli byl v dětství náčelníkem skupiny Želváků! 🙂
Člověk má pochopitelně radost, když se navíc dozví, že „něco“ dělá sám od sebe správně. 🙂
Viz. odkaz.http://ze­na.centrum.cz/zdra­vi/novinky/cla­nek.phtml?id=73­6058
A co vy? Jak rychle chodíte?

Nejlepší odpověď
briketka10

já chodím rychle a lidé co chodí pomaleji než já mě znervózňují, už jsem to tu psala, když jsem hubla tak jsem chodila vedle mamky rychlou chůzí, ona jezdila na kole pomalu do práce asi dva km..
teď chodím na procházky se psem, ale když jsem ve městě tak si připadám jak maratónec tam taky jdu rychle a všichni se tak divně plouží jako zpomalený film nikdo nikam nespěchá..

Další odpovědi
redy

Rychle, snažím se chodit pomalu, ale jak se přestanu kontrolovat, tak zase letím jako kdybych spěchala na vlak.

Drap

Myslím, že dost rychle, i když za mlada to bylo podstatně rychlejší