Vercule

Jaké jsou vaše zkušenosti s ochucenými lubrikačními gely?

Odpovědi
elkon

Znám kvalitnější ochutnávky.

zjentek

Jak to myslíš? Pokud je už jednou nanesen, tak i ten bez příchutě je už ochucený, ne? (;

hybernia

Parfemace lubrikačních gelů je většinou hodně „laciná“ hlavně ovocná příchuť zavání spíš chemicky. Preferuji obyčejný.

VaclavZeman

Bohuzel nemohu rict o zadne zene, ze bychom spolecne sdileli zkusenosti s lubrikantem.

paul1

Žádné, nějak jsem nestihnul ochutnat 😁

Millisek

Ochucený ne, ale chladivý ano a ty rozhodně stojí za to :) https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/chladive-a-hrejive-lubrikacni-gely/fleshlight-fleshlube-ice-100ml

zjentek

Elkon, nezatracuj. Zkus někdy z venušina pahorku, tam je to úplně o něčem jiným než seš zvyklej!