Rokio

Jaké jsou vaše nepracovní příjmy?

Myslím příjmy, které nezískáváte ze zaměstnání, ale pasivní a finanční příjmy.

poznámka:
Nepočítají se sem také příjmy z živností, kde vyvíjíte aktivní snahu pro dosažení výdělku. Patří sem např. psaní knih, doplňování zboží, řízení taxi, poskytování finančního poradenství, práci účetního apod.

Naopak můžete uvést např. příjem z pronájmu a ty živnosti, kde konáte jen minimum práce pro její vykonávání.

Odpovědi
anonym

1 až 50 korun měsíčně.

Někdy si vsadím a pak se mám dobře.

Pixma

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Chceš vidět i výpis?

quentos

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

částečný ID

zjentek

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Úplně přesně to ale nemůžu prozradit, abych na světě NÁHODOU nebyl někomu sympatický!

jáára

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Lgee

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Jan Kunčar

Nemám nepracovní příjmy.

Tw!st

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Možná kdybys napsal, že se nepočítá důchod, dostal by ses k reálnější a užitečnější statistice.

Kulpix

251 až 1.000 korun měsíčně.

Klaproth

Mám více než 5.000 korun měsíčně.

Pronajímám les a pole.

FlAsh_7

Nemám nepracovní příjmy.