SEMPAKO

Jaké jsou teď moderní vlasy? „Barva, jak nabarvit“

Odpovědi
anonym

Barva taková, jakou máš, můžeš nepatrně merírovat, v případě, že máš vlasy řidké, u tmavých, hustých vlasů bych nic nebarvila, to je škoda, řešila bych spíš střih, aby byl moderní, vyhoůená hlava, to už ne, pěkně sestříhat, kolem uší vystříhat, na temeni delší

Ňuňátko

Vygoogluj si nějakýho sexy herce a nech si udělat na hlavě to co má on :D.
A bylo by i fajn kdyby ti byl podobný to potom máš jistotu že to bude ok.

anonym

Moderní barvu neznám,mám rád jen přirozenou,co je moderní nemusí být vždy hezké.

turbo085

Slyšel jsem že „frčí“ zelená ;)