with.love

jaké jsou nejméně kalorické dorty nebo zmrzlinové poháry?

vím, že ani jedna varianta není zdravá, ale zajímalo bymě, když už dort tak jaký a to samé s poháry.

Odpovědi
štamgast

Ovocný (dort, pohár s jedním kopečkem zmrzliny).

Damiana

Obecně všechno co je s ovocem, jogurtem nebo tvarohem. Se sníženým obsahem cukru – nebo ještě lépe slazená stévií. Když s čokoládou – tak s tou s vysokým podílem kakaa. Osobně si ale myslím, že pokud máš chuť třeba na větrník, je daleko lepší dát si jednou za čas jeden (ne tři 🙂 hodně dobrý a přidat trochu pohybu, než se omezovat tím, co ti moc nechutná.