robertossdjf

Jaké jsou nejlepší vodovodní baterie? Už mě to nebaví pořád měnit..díky

Odpovědi
Tom20

U pákovek určitě ty s tim keramickym vnitřkem ne s tim umělym.A taky ty dražší(tak za 1200).

Sůwa

Nejlepší zkušenost, potvrzenou i instalatéry mám se značkou Metalia. Jako příklad dávám :http://www.top­koupelny.cz/me­talia-56-560200-vanova-nastenna-baterie/d-71060/ Namontovala jsem ji před několika roky a funguje perfektně.
Dá se ale koupit i za nižší cenu, stačí jen hledat.

Jikra

Jaké jsou nejlepší to nevím ale já mám již 20 let italské pákovky (3ks) zn.Paffoni a ty pracují zcela spolehlivě. Pravda je že chrom už není to pravý ořechový ale na funkci to nemá vliv. Ovšem pozor, ještě jsou to originál made in Italy a ne China!!