st.ovce

vanová baterie

Nevíte ,prosím,někdo,jes­tli se ještě vyrábějí baterie k vaně se sprchou,které mají přídavný kohoutek na připojení např,automatky???

Nejlepší odpověď
dudu

Vámi zmíněná baterie je běžně dostupná a mám pocit, že pod názvem „vanová baterie do bytových jader“.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že nejvhodnější by bylo koupit baterii, jaká se vám líbí a mezi zeď a baterii se vloží mezikus, do kterého se zapojí ta pračka.

Miroslavst

Možná ano, nevím. dnes se to řeší tak, že se vloží pod baterii na studenou vodu kohoutek s vývodem na pračku a pod teplou vodu se vloží vsuvka, aby baterie byla stejně daleko od stěny.