Kelt

Jaké /které jídlo dodá energii a žere tuky?

Můžete mi doporučit nějaké jídlo, které nasytí a přitom sežere tuky z mého těla. Nějaké diety nemíním provádět. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že takové jídlo budeš marně hledat. Tuky spálíš pokud omezíš příjem cukrů a tuků, budeš jíst vyváženou stravu v přiměřeném množství a hýbat se. Nic takového co by sežralo tuky vlastně neni.

Další odpovědi
da ny

Možná skladba jídelníčku připomínající ketodietu.
Na 1kg hmotnosti 1g (max. 1,8 g) bílkovin/proteinů živočišného i rostlinného původu. /100g masa má kolem 20 . 25 g bílkovin, vejce 5 – 9g./
Snížený příjem sacharidů a tuků („klasu“, jen vymazat pánev ;) nebo ani to ne).
Pak by tělo mohlo brát z vlastních zásob.
Nehladovět, papkat pravidelně 8 3h,
2300 – 300 g zeleniny denně, hlavně zelené (saláty, okurky, fazolky, cuketa, kapusta, porek, ředkev bílá, ředkvičky, řapíkatý celer, kedluben, papriku raději bílou a zelenou, zelí lilek. Papriku 1 ks denně nebo rajče střední 1 – 2ks).
Plus některá pálivá/hřející koření.

Kepler

Já jsem za poslední 2 měsíce a něco shodil 12 kg, aniž bych nějak moc snažil. Zničeho nic jsem začal mít chuť na ovoce a zeleninu a jinak jím málo, jak jsem zvyklý. Zároveň jsem omezil alkohol. Takto jsem snížil příjem kalorií a začal je čerpat ze svých špeků. Nejsem příznivcem žádných diet a keto – dieta, kterou jsem kdysi taky zkoušel je ze všech diet asi ta nejhorší. Zpravidla se dostaví jojo efekt.