Avatar uživatele
Kelt

Jaké /které jídlo dodá energii a žere tuky?

Můžete mi doporučit nějaké jídlo, které nasytí a přitom sežere tuky z mého těla. Nějaké diety nemíním provádět. Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? nyjono před 1322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že takové jídlo budeš marně hledat. Tuky spálíš pokud omezíš příjem cukrů a tuků, budeš jíst vyváženou stravu v přiměřeném množství a hýbat se. Nic takového co by sežralo tuky vlastně neni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Možná skladba jídelníčku připomínající ketodietu.
Na 1kg hmotnosti 1g (max. 1,8 g) bílkovin/proteinů živočišného i rostlinného původu. /100g masa má kolem 20 . 25 g bílkovin, vejce 5 – 9g./
Snížený příjem sacharidů a tuků („klasu“, jen vymazat pánev ;) nebo ani to ne).
Pak by tělo mohlo brát z vlastních zásob.
Nehladovět, papkat pravidelně 8 3h,
2300 – 300 g zeleniny denně, hlavně zelené (saláty, okurky, fazolky, cuketa, kapusta, porek, ředkev bílá, ředkvičky, řapíkatý celer, kedluben, papriku raději bílou a zelenou, zelí lilek. Papriku 1 ks denně nebo rajče střední 1 – 2ks).
Plus některá pálivá/hřející koření.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já jsem za poslední 2 měsíce a něco shodil 12 kg, aniž bych nějak moc snažil. Zničeho nic jsem začal mít chuť na ovoce a zeleninu a jinak jím málo, jak jsem zvyklý. Zároveň jsem omezil alkohol. Takto jsem snížil příjem kalorií a začal je čerpat ze svých špeků. Nejsem příznivcem žádných diet a keto – dieta, kterou jsem kdysi taky zkoušel je ze všech diet asi ta nejhorší. Zpravidla se dostaví jojo efekt.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek