Jaká je pro muže a ženy mužská obřízka penisu?

Zajímal by mě pocit u žen, když se setkaly s mužem, co měl obřízku. A pocit muže, co má obřízku, začáteční pocity a pocity potom.

Nejlepší odpověď
ivzez

Souhlasím s Led: „…
a těm, jímž znát je nepřináleží, nechť tajemností halí se…“

Další odpovědi
led

Jsou věci a děje mezi nebem a peklem,
v mysli lidí jež jim byli účastni
ať zůstanou hluboce vnořené do paměti
a těm, jímž znát je to nepřináleží, nechť tajemností halí se…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1GTV-jY5-7Q

quentos

Kdesi jsem četl názor ženy, která si sex s obřezaným nemohla vynachválit.
Ale jinak vlastními zkušenostmi v tomto sloužit taky nemohu.

Emefej

Jaké jsou pocity u žen, které se setkali s obřezaným? Když jsme s manželkou byli v Izraeli, potkávala jich hromadu a nic ztvláštního neříkala, tak nevím…

led

Hmm, zaujímavé, ako málo treba na prvenstvo, stačí súhlasiť…

led

ivzez, to Hmm, nie je o vás, ale o myslení hodnotiteľa Kevin1993

Mc Merkurion

… teda, nechci do toho kecat, ale myslím si, že obřezaní těžko můžou porovnat rozdíl s něčím, co nezažili (je to to stejný, na co se ptáš, ale obráceně) … ale je to můj názor … nemohu odpovídat, jelikož nejsem ani Žid, ani žena …

anonym

Dyť otázka je směřována na ty co to zažili nebo mají., přeci jen blbec bude odpovídat když to neví nebo nezažil..píšu pocit ženy co se setkali s mužem co měl obřízku.a muže co má obřízku..v textu je to napsáno..!

Mc Merkurion

… jo, a obřezanej ví jaký je to bez aby ti mohl říct rozdíl? pocity maj určitě stejný …

ivzez

No, napsal jste sice slovo „ženy“,
ale z přísudku vyplývá, že se ptáte na muže…

(Ženy se setkaly …)

quentos

Přesně tak, navíc při běžném setkání žena nepozná, jestli jste obřezanej, nebo ne… ;{)>

magorvkleci

Už mě taky napadlo, že pěkná žena vlastně ani nemá jak se dozvědět, že muž NEMÁ pořád erekci. To je jak s tou Schrödingerovo kočkou.