Jaké je řešení ?

Mám problém- občas,s nepra­videlnou čas. frekvencí mně na cca půl sec úplně „zčerná“ monitor.A tak by mne zajímalo-je to závažné? Proč se to děje? A konečně-Jak to odstranit?
Pravda je, že se to nestávalo.

Nejlepší odpověď
kenyrts

pokud je to stolní PC,tak bych nejdříve zkontroloval připojení do monitoru i do PC(grafické karty)když to bude v pořádku,tak to může být docela vážné,buď monitor,nebo zlobí grafika(i ta by měla být pořádně zacvaklá do slotu v PC atd.

Další odpovědi
mapaf

se mi taky stávalo ale už nevím jak jsem to řešil…možná máš poškozený kontakt…