Avatar uživatele
lota

Jaké je nejoblíbenější plemeno koček?

Myslím pro vás osobně – které šlechtěné plemeno koček byste si vybrali, které máte doma? Nejde mi o statistiky – http://ukocou­radoma.cz/nejo­blibenejsi-plemena-kocek/ – ty jsou tady. Mainská mývalí, britská, ragdoll – to je údajně současný žebříček, mě by zajímaly praktické zkušenosti a názory majitelů koček na to, která je ta nej. Díky!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1 před 2325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

U mne osobně platí, že když už kočku, tak pravý český mix.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… preferuju ty, co uměj rychle běhat (jelikož jiné, v případě že omylem zabloudí na můj pozemek, a sport nebude jejich vášeň, stanou se otrokem mého hlídače,a ten jen tak něco nepustí) … mimochodem, ty na obrázku jsou škaredý od pohledu, takto podle mne hezká kočka nevypadá …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Všechny jsou hezké. Líbí se mi britská, perská i třeba domácí. 🙂
Perská: https://pixaba­y.com/cs/kot%­C4%9B-ko%C4%8Dka-%C5%A1ed%C3%A1-persk%C3%A1-ko%C4%8Dka-734095/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Na plemenu zase tolik nezáleží, nejlepší kočky jsou ty co byly jako koťata vychovány psem, jako ta moje, ovlivňuje to jejich chování, důvěru a komunikaci s člověkem :) Taková kočka nejen aportuje ale i ráda se člověku věnuje a umí se třeba i omluvit :)

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Souhlasím s Luriem.

Jinak co se týče tvé otázky, tak mám rád perské kočky, protože mají pěkný vzhled a nepotřebují tolik pohybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

To moje…
Původní siamská, která se dnes nazývá Thajská.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Majitel koček jsem naštěstí BYL. Už je to minulý čas a zpětně musím říci že kdybych musel znovu vybírat, vybral bych takovou kterou za čas co nejjednodušším způsobem udám někomu kdo si ji ochotně vezme třeba zadarmo 🙂 Tzn. nějakou tu přešlechtěnou potvoru typu Britská kočka … ale logiku bych v tom raději nehledal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

Ge0rge:
Britská kočka není zrovna dobrý případ přešlechtěného plemene.

před 2325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dubraro

Rokio:
O to víc pohybu budeš mít ty, až je budeš muset denně česat…

před 2325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata