Ladys.K

jaké dvě barvy použít na vymalování pokoje

Odpovědi
Mili @

Záleží na zařízení pokoje, já budu teď malovat a použiji tmavě hnědou s béžovou nebo oranžovou, to si musím ještě rozmyslet, a bílou…
Nábytek v pokoji mám středně hnědý – třešeň.
Předsíň mám kombinaci tmavě oranžové s bílou a vypadá to suprově!
Dnes se dají dělat divy a kombinace, které by člověk nikdy nepoužil, vypadají výborně, chce to nějaký časopis o bydlení…

Elk

Hráškově modrou a krvavě zelenou…
Né, konec srandy, je to na vkusu, nábytku a taky světlosti bytu. Bílá, okrová a béžová neurazí, viděl jsem i pěkný modrý pokoj.

brazdarom19

Jak už tu někdo psal, je to hodně o vkusu. Já třeba nemám moc rád barvičky v pokojích. Doma tedy máme některé stěny bílé a jiné šedé nebo světle hnědé. Malovali nám to asi před půl rokem https://www.bra­trimaliri.cz/ Musím říct, že s výsledkem jsem hodně spokojený. Vypadá to přesně tak, jak jsem si představoval. A to je další věc, možná se zkuste poradit i s nějakým malířem, přecejen ti to už mají trochu více „v oku“

Mili @

Ahojky, já to teda mám už vymyšlené, jak to udělám…
Ale opravdu bych pokoukala po časopisech, mají tam někdy supr nápady!
Zdravím, Mili.