valerietunov

Jaké by jste mi doporučili 3D pero?

K narozeninám jsem se rozhodla přát 3D pero, ale nevím jaké bych si vybrala, prosím pomůžete mi?

  • nemělo by stát více jak 3000 Kč
  • mělo by být pokud možno co nejkvalitnější
  • mělo by fungovat (-:

Já znám jenom 2 typy, tak sem dám anketu, ale pokud znáte jiný lepší typ tak mi ho prosí také napište…
Odkaz:
3D pero 3Dsimo

https://www.al­za.cz/3d-pero-3dsimo-d2220892.htm
3D pero 3Doodler

https://www.al­za.cz/be3d-3d-tuzka-d517058.htm

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Áďa11

3D pero 3Doodler

wiky1982

Dobrý den, Já vlastním pero RP100A z číny. Zkušenosti s ním mám velmi dobré, Sice se mi už dvakrát ucpala hlava, ale je snímatelná. Ucpání se projevuje zablokováním plastu a blikajíci zelenou kontrolkou.
Pokud je hrot v pořádku a cívka není spálená dá se vyčistit odvrtáním zatuhlého plastu vrtákem a následně za tepla prošťouchnutím špendlíkem, ale jemně, aby se nepoškodila.
Pak už stačí zavést filament a nechat odtéci spečený plast.
Pokud by jste chtěli podrobný návod řekněte si. Rád vysvětlím. Každopádně by mělo být rozebíratelné.

Bob2

Máte doma někdo 3D pero, které by bylo vhodné pro děti?

Dominno

nemám, ale určitě jich po internetu koluje dost za slušný peníz, když já neměl problém najít kvalitní 3D pero, tak určitě i pro děti nebude problém

Broukk

Ano já jsem koupila pro děti 3D pero a i já si s ním často vyhraji, dají se s tím vytvořit opravdu pěkné kousky.

Dominno

já pěkný kousky viděl např. na nc.cz a to docela za slušnou cenu, ostatně sám jsem 2 pořídil

Bradka.madro

Kde jste ho koupila?

Dominno

hodně 3D per různých značek se prodává na nc.cz, já neměl problém si tam vybrat

ivanka088

O 3D pera se zajímá taktéž společnost sharplayers. Jejich webovky odesílám níže:
https://www.shar­players.cz/cnc-obrabeni/
Jsou jedničkou na českém trhu s 3D tiskem, obráběním. Klientská péče, online poradna, zákaznická linka, cena… prostě všechno je doslova neuvěřitelné. Mile rád s nimi spolupracuji druhým rokem a každému, kdo se o 3D zajímá, je doporučuji.

Broukk

Koupila jsem ho z eshopu, kde nakupuji i náplně do pera https://www.nc­.cz/3d-pera_c1512153.html

Dominno

náplně jsem zatím nepotřeboval, ale popravdě těch jsem si tam ani nevšiml, v tom případě je to pro mě do budoucna ještě lepší, když vše mám na jednom místě, díky