IvkaH

Jaká značka má kvalitní klimatizace?

Odpovědi
aliendrone

Měla bys akceptovat fakt, že je 21.století. Dnes již NEEXISTUJÍ kvalitní VELKOvýrobci, jejichž zboží napříč celým sortimentem by bylo LEPŠÍ (byť zpravidla dražší). Takové věci jak že „Mercedes dělá lepší auta“ jsou minulostí. Každá značka má své budgetové zboží (obvykle slušný šunt), na kterém ovšem zdaleka nejvíce vydělá. Snad jen výrobci kusových či produkční malovýroba (např. u aut značka Pagani apod.) si mohou dovolit ten luxus a dělat KVALITNÍ věci. A věř mi, že za to POŘÁDNĚ zaplatíš, aby se jim to vyplatilo.

Lepší by bylo se ptát na KONKRÉTNÍ typ klimošky (zda.li s ní má někdo zkušenost) a popřípadě ji porovnávat s jinou. Takové porovnání MÁ smysl i dnes. :)

cappuccino

Ono taky zalezi, z ktereho kraje jsi?

Emulicek03

Já osobně dávám přednost Electronic-star, myslím, že jsme u nich nakoupili mnoho věcí do domácnosti a vždy jsme s nimi byli spokojeni :) Teď už jen hledáme elektrické krby https://www.e­lectronic-star.cz/Domac­nost/Topidla/E­lektricke-krby/ :) Tak se tam zkuste podívat a uvidíte :) Myslím, že tam mají pěkné věci