Dr. Darko

Jaká značka deodorantu nedělá bílé skrvny na oblečení?

Odpovědi
elkon

Nestalo se mi, že bych měl od deodorantu nějaké skvrny. Nepoužívám ale nějaké sra*ky za pár korun. Ne každé tělo ale snese každý deodorant. Záleží na potu, toho kterého člověka. Co na jednom voní, na druhém třeba smrdí. Je potřeba delší dobu hledat a zkoušet. Nelze tady vybírat přímo podle značky, která se vám u někoho líbí.

aliendrone

No, MOŽNÁ nějaký od Čongů deodorant, ale běžně žádný bílé skvrny nedělá. Ty jsou od zaschlého potu (je to prostě SŮL). Místo deodorantu zkus antiperspirant (ne že by nějak extra fungovaly, možná holkám ano). :)