Avatar uživatele
Svaten

Jaká země mimo EU je nejlepší?

Jelikož EU je jedinou nadnárodní organizací, a v ostatních státech mi bude svobodu omezovat jen stát, tak je celkem jedno do jaké země bych mohl emigrovat, ale musí být demokratická. Jaké jsou Vaše rady?

Zajímavá 0 před 1021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jaká země? Záleží na vás, kterou za nejlepší považujete, zda očekáváte jen vnitřní nebo vnější svobodu. Vzdálená, nebo blízká od ČR?

Která země? Možná Švýcarsko. třeba některý ostrov u Austrálie.

Ale uvědomte si, že všude je chléb o dvou kůrkách, začátky jsou vždy těžké, zvláště polud neznáte jazyk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak třeba v západním Bengálsku je komunismus, ale člověk se tak cítí mnohem svobodněji, než dnes v Evropě. Zkušenost.

Pokud jde člověku v životě „o duši“, měl by odtud zmizet co nejdříve, než na ní utrží hluboké rány, které se pak špatně hojí a v praxi se celý proces projevuje tak, že se dlouho neumí otevřít prostým, chudým, svobodným lidem. Je totiž zablokovaný falší, kterou zde ovšem na sobě nijak nepozoruje. Třeba je to i tvůj případ a nějak ji cítíš. (;

Společnost poznáme podle jejich nejslabších článků a člověk bude šťastný jen tam, kde jsou šťastné právě ony slabé články.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tvaruzekcz

Lidé tady ti doporučují Švýcarsko a já souhlasím, protože tvůj politický azyl zamítnou a doporučí ti taktním způsobem návštěvu psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Nejsvobodnější země v r. 2020 (viz odkaz): New Zealand, Switzerland, Hong Kong, Denmark, Australia, Canada, Ireland, Estonia, Germany and Sweden.
Zajímavé je, že z TOP 10 je 5 členských zemí EU …

Zdroj: https://www.ca­to.org/human-freedom-index/2020

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Švýcarsko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Voltaire

Island

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

V Evropě je to nejspíš Švýcarsko. Problém je, že se tam jen tak nenastěhuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Podle mě Švýcarsko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Svaten

Tvaruzekcz – určitě zamítnou to ano, ale proč doporučí psychiatra?

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování