I am Kejbý

Jaká z knih, které jste četli, vás nejvíce ovlivnila?

Odpovědi
postcd

zásadně může ovlivnit třeba Bible, Mistrovské ovládání mysli, Jak získávat přátele a působit na lidi.

Mc Merkurion

Osudy dobrého vojáka Švejka a Neználek

quentos

N. D. Walsch: „Hovory s Bohem“, dále pak „Cesta pokojného bojovínka“ Dana Millmana

ten který je

Matka vlast.Rok vydání:1921 autor neznámý.
Kniha pojednává o historickém vývoji našeho území od pravěku až po zvolení T.G.Masaryka prazidentem

tencosepta

Jak přežít cokoliv a kdekoliv – dozvěděl jsem se tam základ sebeobrany, které mi zachránily jednou život.

anonym

Slabikář, díky němu mě naučili číst.