Ler Justin

Jaká výška se vám muzum líbí na ženách?

Jsem muž a líbí se mi 174–78. Někomu se ale třeba líbí malé holky, ptz to v nich vyvolává ochranovatelske pudy. Co se líbí vám?

Nejlepší odpověď
quentos

„ochranovatelske půdy“ :{D> to je dobrý…
Mám rády spíš menší (165 a níž). Asi kvůli těm ochraňovatelskům „půdům“ (nebo půdám?).

Další odpovědi
Pepa25

Max. průměrných 166 cm – nemám rád vysoké ženy. Sám mám průměrných 181 cm.

elkon

Přiměřená k mým 182 cm. Ale není to to nejdůležitější.

tituly

Ženy jsou od přírody menší a drobnější než muží. Takže vysoké se mi moc nelíbí a upřednostňuji menší. DO 170 cm. Nad už je moc. Ideálně 160 až 165, tolerance trochu míň nebo víc. Spíš míň.
Kolem 160 cm.

Podstatný bude charakter a jak si sedneme. Takže by mi nevadilo ani kdyby byla větší, měla nějaký hendikep, byla trochu při těle a podobné. Avšak nejsou to fyzické rysy, které bych vyhledával a upřednostňoval. Jsou to spíš ne-preference, které bych překousl, kdyby se mi líbila a záleželo mi na ní. Fyzicky by mě tolik nepřitahovala.

U vysoké ženy bych si dělal naděje, že by byla větší šance na vysoké potomky. Dva vyšší rodiče = vyšší dětí. Ideální geny, znamení moci, postavení. 😀 To by byla spíš útěcha. Líbí se mi prostě menší dívky. To „menší“ asi není úplně správné. Protože pro ženy je biologicky přirozenější, že jsou menší než muži. Často o dost. Pro jejich pohlaví je to optimální výška.

Drap

Výška neni důležitá, neřeším takové věci.

zjentek

Mně už se líbí malinklaté pánč já měl vždycky jenom kobyly vysoké.

aliendrone

Tohle je pro mě těžce NEPODSTATNÉ, ono jde o „CELKOVÝ DOJEM“ (nejen vzhled, ale i povaha). Pokud bych měl ovšem teoretizovat o „ideální ženě“, tak by měla být vysoká alespoň natolik , aby si mohla dovolit vzít 10cm+ štekle a nebýt o víc jak 5 cm vyšší než já (nepotatil jsem se, měřím jen 186 cm, možná už jen 185, páč už rostu do země, jsem prostě maminčin, no).
Nejde o to, že bych měl mindráky (že je žena vyšší, mě to naopak rajcuje), ale o to, že je z toho může mít ONA. Stejně tak mám rád ženy „bujnějších tvarů“, A k minimu – je fakt, že se těžce hrbit, když ji chceš políbit, je NANIC, ale víš jak se říká – „v posteli se to srovná“. 😉

aliendrone

zjentek>>> Chaysle!!! 😉 Zmáhá mě ukrutná závist, bo to mám zpravidla přesně NAOPAK. 😕