Avatar uživatele
Ler Justin

Jaká výška se vám muzum líbí na ženách?

Jsem muž a líbí se mi 174–78. Někomu se ale třeba líbí malé holky, ptz to v nich vyvolává ochranovatelske pudy. Co se líbí vám?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„ochranovatelske půdy“ :{D> to je dobrý…
Mám rády spíš menší (165 a níž). Asi kvůli těm ochraňovatelskům „půdům“ (nebo půdám?).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Max. průměrných 166 cm – nemám rád vysoké ženy. Sám mám průměrných 181 cm.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Přiměřená k mým 182 cm. Ale není to to nejdůležitější.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tituly

Ženy jsou od přírody menší a drobnější než muží. Takže vysoké se mi moc nelíbí a upřednostňuji menší. DO 170 cm. Nad už je moc. Ideálně 160 až 165, tolerance trochu míň nebo víc. Spíš míň.
Kolem 160 cm.

Podstatný bude charakter a jak si sedneme. Takže by mi nevadilo ani kdyby byla větší, měla nějaký hendikep, byla trochu při těle a podobné. Avšak nejsou to fyzické rysy, které bych vyhledával a upřednostňoval. Jsou to spíš ne-preference, které bych překousl, kdyby se mi líbila a záleželo mi na ní. Fyzicky by mě tolik nepřitahovala.

U vysoké ženy bych si dělal naděje, že by byla větší šance na vysoké potomky. Dva vyšší rodiče = vyšší dětí. Ideální geny, znamení moci, postavení. 😀 To by byla spíš útěcha. Líbí se mi prostě menší dívky. To „menší“ asi není úplně správné. Protože pro ženy je biologicky přirozenější, že jsou menší než muži. Často o dost. Pro jejich pohlaví je to optimální výška.

Upravil/a: tituly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Výška neni důležitá, neřeším takové věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mně už se líbí malinklaté pánč já měl vždycky jenom kobyly vysoké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tohle je pro mě těžce NEPODSTATNÉ, ono jde o „CELKOVÝ DOJEM“ (nejen vzhled, ale i povaha). Pokud bych měl ovšem teoretizovat o „ideální ženě“, tak by měla být vysoká alespoň natolik , aby si mohla dovolit vzít 10cm+ štekle a nebýt o víc jak 5 cm vyšší než já (nepotatil jsem se, měřím jen 186 cm, možná už jen 185, páč už rostu do země, jsem prostě maminčin, no).
Nejde o to, že bych měl mindráky (že je žena vyšší, mě to naopak rajcuje), ale o to, že je z toho může mít ONA. Stejně tak mám rád ženy „bujnějších tvarů“, A k minimu – je fakt, že se těžce hrbit, když ji chceš políbit, je NANIC, ale víš jak se říká – „v posteli se to srovná“. 😉

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Chaysle!!! 😉 Zmáhá mě ukrutná závist, bo to mám zpravidla přesně NAOPAK. 😕

Nový příspěvek