natushka

Jaká velikost přepravky je pro westíka lepší? 52×51×72cm nebo 58×60×79?

budeme si kupovat pejska-westíka a potřebuji pro něj přepravkuale chtěla bych aby mu vydržela i do dospělosti.nevím ale jakou velikost mám zvolit

Nejlepší odpověď
Evasky

Ta větší.Čím větší,tím lepší.A nebo podle prostoru.Např.podle velikosti auta.

Další odpovědi
WeeBear

Pokud na centimetry nevíš, jak pejsek bude vypadat (rozdíl 5–6cm máš u plemen častý, nikdy nebudeš mít přesnou kopii ‚rodičů‘), tak zvol určitě tu větší, máš tam výhodu toho, že nebudeš muset během pár měsíců kupovat větší, když by menší neseděla a když už pejskovi bude přepravka volnější, tak to určitě ocení. :)