polak

Jaká tiskárna je lepší?

Jaká tiskárna je lepší? Inkoustová nebo laserová?

Nejlepší odpověď
mosoj

Záleží pro co tu tiskárnu chceš.
Laserová je naprosto nevhodná pro tisk fotografií. Laserová tiskárna je vhodná pro kancelářský tisk a velké množství výtisků.
Pak vychází náklady na jednu stránku nejlépe.
I když pokud se použijí neoriginální kazety nebo se refiluje jsou náklady na inkoustovku podobné ne-li lepší. Neřekl bych že laserová je nejlepší. Alespoň pro domácí použití.

Další odpovědi
quentos

lepší je samozřejmě laserová, ale proto je taky nesrovnatelně dražší. Inkoustová plně postačí potřebám běžného uživatele, laserová splňuje požadavky pro nejnáročnější.