Jaká nejvyšší verze operačního systému je nyní dostupná pro telefony HTC (konkrétně Desire / Legend / Hero / Magic) …

Nejlepší odpověď
anonym

A1.5 – HTC Hero
A1.6 – HTC Magic
A2.0 – (tady byla donedávna Motorola Milestone)
A2.1 – HTC Desire, HTC Legend, M.M.
A2.2 – Nexus One

tato tabulka je platná dnes tj 16.6.2010, zítra už to může být jinak. Například Hero se už brzy přesune na příčku 2.1 (asiati už jej na této příčce oficiálně mají)

Další odpovědi
GangstaHelper

Zde to neovlivňuje jen model, ale i série (která se určuje takzvaným product codem, značený taky jako P/N).

Ten by mělo být možno zadat na strákách HTC a tam Vám vyjede, jaké aktualizace jsou současně k dispozici.

I když u HTC to funguje jinak, vyberete jaký model máte, pak zvolíte, co chcete stáhnout, a pak zadáváte product code (u některých aktualizací, u kterých je více verzí).
Stránka pak vyhodnotí, zda je tato aktualizace pro Váš telefon k dispozici.

http://www.htc­.com/cz/suppor­t.aspx