zjentek

Jaká nejvyšší možná teplota je myšlena, pokud se na produktech uvádí: skladujte v chladu a temnu?

Nejlepší odpověď
annas

Dovíte se to z Novinek.
„Jak správně skladovat nakoupené potravin“

https://www.novinky

Je třeba rozlišit mezi

suchou zónou,. chlazenou zónou a chladnou zónou.

„další zónou je takzvaná chladná zóna. Zde se teplota stabilně pohybuje kolem 12 °C a relativní vlhkost vzduchu je o něco vyšší než v suchých skladech. V praxi se může jednat o dobře větraný sklep“

více podrobností v odkazu.

Další odpovědi
Kepler

Čím nižší, tím lepší, ale nad bodem mrazu. Ideálně sedmý schod do studeného sklepa.