Peter Kus

Jaká jsou pravidla pokeru?

Odpovědi
marci1

Není to opravdu lehké vysvětlit. 🙂
https://www.po­kerstars.eu/cz/po­ker/games/rules/

luky.1986

Muzeme pinknout cashku na starech, moc rad ti to vysvetlim:))))

Pravidla jsou primitivni, naopak naucit se ho hrat jako tech 5% hracu, ktere zivi tech 95% ostatnich je dlouha cesta..

BANAN93

Tak pokeru je pokud se nemýlím hodně druhů já hrál „texas holdem“ na pokerstars ale jen freeroll za herní peníze, ale bavilo mě se účastnit online turnajů