Avatar uživatele
anonym

Jaká jsou práva otce na dítě? Dceři jsou 4 měsíce,manželka vyměnila klíče, vystěhovala mě.Chci se s dcerou stýkat.

Jsme se ženou dva roky. Nevím na koho se mám obrátit, nebyl jsem na takové jednání připraven…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drahuška před 4454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V první řadě zkuste odbor sociální péče. Pokud nedojde k dohodě, jedině soud stanoví jak často a za jakých podmínek se s dcerou budete smět stýkat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drahuška

na to připravit ani nelze…lze o tom poslouchat vyprávění jiných a doufat: tohle mě nepotká…

samozřejmě je dobré „po dobrém“ … s manželkou se dohodnout…ale nečekat zbytečně dlouho a už vůbec nevěřit větě: to ona by nikdy…!!! Najmout si právníka – prostřednictvím napsat dopis a navrhnout úpravu poměrů dohodou…zároveň zaslat na soud žádost o úpravu poměrů: výživné a styk s dítětem…even­tuálně i žádost o rozvod a s tím spojené majetkové vyrovnání…je to smutné – ale platí: nejlepší obrana je útok…a kontakt cizího (advokáta) nikoli přímý zabrání spoustě nechutností a podrazů a větších zklamání…člověk v afektu někdy řekne věci, které pak nejdou vzít zpět…

tak hodně štěstí a pevné nervy…a počítat do 10…!!!ale jen jednou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek