mj81

Jaká je životnost vodních obtisků na plastikové modely?

Našel jsem doma nějaké obtisky na modely letadel z dob, kdy jsem ještě modelařil (cca. 10–15 let nazpět). Má smysl nabídnout je někomu, kdo by je ještě využil a nebo je můžu s klidným svědomím zahodit?

Nejlepší odpověď
tom004

Zahodit je může i ten,komu je nabídneš.Jestli jsou v nějakém obalu tak vydrží roky.Používal jsem hodně staré, a drží dodnes.

Další odpovědi
Hlada

Pokud nejsou popraskané, tak je jejich životnost velmi dlouhá. Teď jsme používali na vajíčka obtisky staré asi 30 let.