Kelt

Jaká je Vaše oblíbená scéna v nějakém filmu?

V televizi se často opakují filmy a tak mnozí z nás jsme určitě viděli některé fílmy vícekrát a některé scény nás zaujmou pokaždé, když se na film díváme. Například – Tři oříšky pro Popelku – Princ nasazuje princezně střevíček, pro romantické duše. Další si najde něco v nějaké komedii atd. Můžete se podělit s ostatními o kousek vaší radosti?

Nejlepší odpověď
carpediem

http://www.you­tube.com/watch?v=az­F6zjtVU4A

Další odpovědi
anonym

je jich více,ale děda Homolka vede:Hele Ludvo totě říkám jestli si ten fotbal neprosadíš tak jsi u mě mrtvej muž.

anonym

Mistrová, vy mi nějak podstrojujete! Scéna s filmu Anton špelec, ostrostřelec, kdy pomocník sežral kotletku s hedvábnou kaši.

Nazdar Bazar

Replika s Paní Jechovou.

marci1

Teď mě zrovna napadl Artemio ve filmu „Nástrahy velkoměsta“. Je tam boží !:-)))
http://www.you­tube.com/watch?v=NGrlJFUf­FAc
Doplňuji:
A nebo : Kam strouháš tu okurku ? No, jo mě do buchet ! 🙂
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/133958-jak-dostat-tatinka-do-polepsovny/278310910­04/titulky/?kva­lita=vysoka#t=65m19s

Lamalam

Co by dup. To je takový překladatelský oříšek.

Pepa25

Já bych s dovolením hodil pár hlášek na zasmátí (filmy, myslím, uvádět nemusím):

Měl jsi štěstí, Jaromíre, je to těsně vedle, na funkci to nebude mít vliv. … To jako na funkci rostlináře?

Tak už nic neřeš, nepřepínej a hlavně – po ničem nepátrej.

hlášení: Kdo z rodičů chce vidět Idiota, nechť se staví v ředitelně.

Kids, don't buy drug's.. become a popstar and they give you them for free!

NelieM

Homolkovi a trilogie Slunce seno to jsou pro mně nezapomenutelné hlášky :)

Stingo

Dáma může bejt taky pěkná svině. Světáci