VelkejDíDí

Co sledujete za seriály? Co byste mohli doporučit?

Občas se nudím, tak bych ráda něco zkoukla, ale vůbec nevím, do čeho jít.. pokud máte nějaké tipy, tak je hoďte sem, můžu sledovat v podstatě cokoliv 😁

Nejlepší odpověď
quentos

Dr. House… kriminálky – CSI: NY, CSI: Las Vegas apod.)

jinak moc na seriály nejsem

Další odpovědi
Smoullinka

The vampire diaries ( upíří deníky) :))

iceT

Hranice nemožného nebo Grimm,Myšlenky zločince,NCIS,více tady,je jich tam dost,snad si vybereš
http://www.se­rialycz.cz/

chudst

Ono by chtělo ještě říct, jaký žánr – mohu Vám napsat své nejoblíbenější: Red Dwarf, IT Crowd, Psych, Big Bang Theory, Dr. House, Dexter, Mentalista, White Collar, Father Ted, MAS*H, StarTrek, StarGate, ALF, Black Books…

.m.a.t.a.

Pokud chceš pohodu: Jak jsme poznal vaši matku nebo Přátelé, z historie: Hra o trůny, Spartakus, animáky: Simpsonovi, Městečko South Park, krimi: Dexter a tak dál :))

I_hate

Ordinace v růžové zahradě 2 :D

briketka10

občas Odložené případy ..