Jaká je šance, že vyhraju skútr zn. Piaggio?

Zajímalo by mě,jaká je asi šance že když nakoupím výrobky v minimální hodnotě 900kč na prodejnách Euronicsu,že budu 1 z 3 výherců 3× italských skútrů Piaggio,nebo je to je trik jako u ostatních internetových soutěží kde se hraje např. o peníze,elek­troniku,exotic­ké zájezdy a auto aj. Děkuji https://www.e­uronics.cz/na­kup-vyrobky-oral-b-a-vyhraj-3x-skutr-piaggio/n-1718/#utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_content=ban­ner-300-250-fix-soutez-oralb-UNIVERSAL&utm_cam­paign=60-soutez-oralb

Nejlepší odpověď
Drap

Šanci nelze spočítat. Neni známo kolik lidí se zapojí. Obecně se dá říct, že šance je nevelká.

Další odpovědi
Alesh

Tvoje šance je 0 %. Větší šance, ale ne o moc je, že vyhraješ spíš skútr.

quentos

Asi taková, jako že někdy napíšeš jednu delší větu správně.

dubraro

IMHO nulová, výherci jsou předem známí.