Honzucha

Jaká je šance, že se na pusté planetě Zemi objeví zničeho nic genetická informace DNA v nějakém živočichu?

Která je v podstatě program? Myslíte, že si to jen tak náhoda vymyslí nebo, že si z nás někdo dělá srandu a myslel si že na to nepříjdem? http://www.re­productive-revolution.com/dna-macromolecule.html

Nejlepší odpověď
L.Knize

Já osobně si myslím, že nic není náhoda.Jen jsme na to nepřišli.Tak jako mi sledujeme bakterie, které mají svůj mikrosvět, který je součástí něčeho většího, tak tím samým způsobem možná někdo sleduje nás z našeho pohledu z makrosvěta.Ne­davno jsem koukal na dokument o velkém třesku a tak mě to rozčílilo, co tam plácali za nesmysly a to za to páni vědci berou peníze.V podstatě si tam odporovali, protože velký třesk je exploze chovající se jako inploze.Nedokážu to takhle přesně popsat.

Další odpovědi
kapka

Teorie inteligentního plánu nebo teorie víceméně náhodného evolučního vývoje…toť otázka.
Já věřím v evoluci, protože se mohu přesvědčit o tom, že opravdu funguje. Jak to ale bylo na úplném počátku při zrodu života jako takového, to si netroufám tvrdit. A je toho určitě víc, co by se dalo na evoluční teorii zpochybnit.
Ale teorii inteligentního plánu, tak jak ji podávají věřící, také neberu. Možná je to všechno nějak úplně jinak.
A jestli si z nás někdo dělá srandu, to fakt nevím. A myslím, že se to ani nikdy nedozvím.
Ani nevím, jestli má smysl o tom přemýšlet…