Bodačka

Jaká je šance, že budu mít za manžela psychologa?

Jaká je šance, že budu mít za manžela psychologa, když nebudu chodit na žádnou vysokou školu psychologie a nebudu ani poblíž ní? Nepředpokládám, že bych se s nějakým blíže spřátelila, kdybych k němu chodila na sezení…

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud takového nebudeš cíleně vyhledávat, tak téměř nulová.

Další odpovědi
zelí

Kelt: Váš výpočet se zakládá na tom, že 50% mužů na této planetě jsou psychologové. Což, jak jistě uznáte, není pravda.

anonym

Jestli jste krásná a chytrá jako já, tak šanci máte určitě velkou.

turbo085

Pokud se na psychologii dostanu a dostuduju, mám ti pak zavolat? :)

Klaproth

Šance je. Můj brácha má za manželku gynekoložku a přitom brácha na gyndě v životě nebyl.

Emefej

Šanci na seznámení s psychlogem máš malou, ale seznámení s psychiatrem bys neměla odkládat.

Kelt

Pravděpodobnost je 50 %. Buď tvůj manžel bude psycholog, nebo nebude. Jiná možnost není. A jestli budeš chodit na sezení, na zmrzlinu, to na to nemá vliv.Pro Zelí – pokud se dotyčná vdá, bude její manžel psycholog nebo nebude. A nezáleží na tom, kolik % můžů jsou psychologové.

Mc Merkurion

… vzhledem k tvému okruhu zájmů (podle otázek) dosti vysoká,pochybuju totiž,že se budeš pohybovat v jiné společnost…