dust8

Jaka je rychlost stahovani pokud je clovek na mobilnich datech Vodafonu?

Na wifi se neptam. Diky.

Odpovědi
aevul

Vodafone podporuje 5G s teoretickou rychlostí až 500 Mbit/s. V praxi to bude záviset na lokalitě, ale počítej s rychlostí tak okolo 10%. A podívej se i do smlouvy. Např. T-Mobile mě u reklamace rychlosti LTE odbyl, že dosahovaná rychlost okolo 1 MBit/s je normální, protože garantovaná rychlost je 64 kbit/s. Ale to už je jiná storka a zatím nemá výsledek.

aevul

A samozřejmě záleží na koncovém zařízení (telefonu), jaké technologie podporuje.