Damiana

Jaká je rychlá a účinná pomoc na nenadálé křeče v břiše?

Když si postižený stěžuje na prudké bolesti v okolí žaludku – jinak zle mu není, horečka ani pocit na zvracení. Do hodiny samy od sebe zničehonic přestanou a za pár týdnů se zase objeví. Vyšetření – Sono/ultrazvuk – negativní.

Nejlepší odpověď
briketka10

to je podezřelé, lékař by měl pacienta poslat na RTG nebo na CT celého břicha, když se nic nenašlo..může to být žlučník, kameny, vředy, slinivka, střeva "počáteční příznaky"cokoli jiného..
trvala bych na pořádném vyšetření, aby se nic nezanedbalo !!
nechci strašit mou mamku nic nebolelo celý půl rok, bez pořádného vyšetření, zemřela nám na rakovinu jater..honem běžte do nemocnice a otravujte otravujte !!

Další odpovědi
mosoj

Trpíval jsem na to a je to nervového původu.
zabírala na to pouze injekce od lékaře.

http://www.ad­cc.sk/web/human­ne-lieky/detail/ple­gomazin-100-mg-20500.html

Nyní na toto používám bylinný čaj od paní Kamenické ( radnické báby) ( směs pěti bylin v daném poměru).

IK

Měla jsem také prudké bolesti v žaludku, doktorka nic nezjistila…začalo to po stresu, docela dlouho jsem tím trpěla než jsem zjistila že je to z vysokého Homocysteinu, bylo mi zle po většině jídel, Homocystein může způsobit zánět žaludku i střev. Je to z nedostatku B2,B6,B12 a kyseliny listové.
Začala jsem brát vitamíny po každém jídle kdy mi bylo zle a bolest ihned zmizela.

Zdroj: http://www.ka­relerben.cz/