Nancy Novotn

Jaká je přibližná cena lístků na koncerty??

Dobrý den Chci se zeptat jestli někdo nevíte jaká je přibližná cena lístků na koncerty Například kolik zhruba stojí lístek na stání u pódia Samozřejmě vím že každý interpret může mít ceny nastavené jinak Ale ptám se alespoň od kolika do kolika kč tak přibližně lístek stojí Nejlépe na stání u pódia Předem moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
nyjono

Přibližná cena je od několika set do několika tisíc.

annas

Na internetu se prodávají vstsupenky na koncert Jaromíra Nohavici. Někdo je nabízí za Kč 1000,

Pro zajímavost se podívejte do odkazu, najdete ceny na různé koncerty či akce. Je uvedená i cena vstupenky na stání. Přes internet jsou vstupenky levnější než přímo v agentuře.

Samozřejmě že ceny se liší nejen podle interpretů, ale i i podle měst. – dotace .

ivzez

Nyjono má pravdu, ceny jsou hodně odlišné.

S lístky k stání u pódia jsem se ještě nesetkala,
jenom vzadu za sedícím publikem.

Poznámka:
Cena zdaleka nezávisí jenom na interpretovi.

hapiky

To je jako se zeptat, kolik stojí auto.